Novinky

19.10.2021 UPOZORNĚNÍ - O PODZIMNÍCH PRÁZDNINÁCH KROUŽKY NEBĚŽÍ

Středeční, čtvrteční a páteční zájmové útvary 27-29.10.2021 nepoběží. O podzimních prázdninách pořádáme výlet do Kutné Hory a okolí.

28.06.2021 Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok

Od 21.6.2021 je spuštěna elektronická verze programové nabídky našeho domečku na nový školní rok. Zájmové útvary chceme otevírat od 20.9.2021. O prázdninách budou probíhat příměstské tábory, soustředění a pobytový tábor ve Vižňově. Pokud nás budete chtít navštívit, domluvte se raději telefonicky. Děkujeme. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM HOŘICE :)

20.05.2021 Pracovní doba, VRATKY

Otevírací doba DDM Hořice je v květnu a červnu stanovena takto: pondělí - čtvrtek: od 7.30 - 16.00 h pátek 7:30 - 12:00 h Vratky za zájmové útvary, které do konce roku již nepoběží, postupně zasíláme na vaše běžné účty, případně na klientské účty v programu Domeček. Do konce června budou finančně vypořádány všechny zájmové útvary. Budeme se na vás těšit v novém školním roce, na který připravujeme programovou nabídku. :)

29.04.2021 Přednost v přihlašování dětí na tábory

Vážení a milí příznivci našeho DDM :). Jako malé poděkování našim zdravotnicím a sociálním pracovnicím za jejich nadměrné pracovní nasazení v době koronavirové, bychom jim chtěli dát možnost přednostního přihlášení jejich dětí na námi organizované letní tábory. Děkujeme všem za pochopení a solidárnost :)

28.04.2021 I po 3.5. máme bohužel stále zavřeno

Vážení a milí, na základě dnešních informací z MŠMT zůstávají i po 3.5.2021, i když jsme v Královéhradeckém kraji, brány DDM pro zájmové útvary uzavřeny. Můžeme pokračovat v distanční výuce či prezenční formě 1:1 v angličtinách. Zatím do konce května. Přejeme všem pěkné jaro a přijďte alespoň na naše venkovní akce! Těšíme se na Vás :)

Poslední volná místa

17.09.2021 Stále máte možnost vybrat si z naší pestré nabídky kroužků DDM!
Protože se snažíme maximálně vyhovět všem zájemcům o kroužky, museli jsme u některých kroužků posunout čas. 

Na www.ddmhorice.cz/krouzkynajdete aktuální nabídku!

Stále se můžete hlásit na tradiční kroužek leteckých či železničních modelářů, ale i do novějších jako je Lego stavitel. Instruktoři Filip a Jirka si přichystali robotické lego (ovládané pomocí tabletu), ale také brýle pro virtuální realitu!

Pokud by Vás lákala  tvorba krátkých filmků, můžete se přihlásit do Animačního kroužku, kde jsou poslední dvě volná místa (ve středu od 14,00). Animací provází Lenka, která se na Vás těší i v Keramicko-sochařském kroužku pro děti (ve čtvrtek od 14,00) i pro dospělé či rodiče s dětmi (1za14 dní od 17,00 do 19,00).

Nového instruktora letos přivítáme i v kroužku Kytara. Petr Vás naučí základní akordy tak, abyste si mohly hrát pro radost.

Další zástupce mužských instruktorů Vás naučí královskou hru Šachy!

Petr naučí a vysvětlí vše potřebné pro získání rybářského oprávnění v kroužku Rybáři.

Radek se těší na nové hráče v kroužku Kuželky!

Pro ty, kteří jsou rádi v pohybu je tu Sportmix! Neunavitelná Verča se těší na mladé sportovce a chystá spoustu sportovních aktivit (jízdu na kole, brusle, plavání, posilování,...).

Poslední volné místo je i v Master šéfíčkovi se Zuzkou. 
S tou můžete vařit, ale i střílet v kroužku Nerf (který není jen o Nerf pistolkách, ale  i spoluprácii  či střelbě z luku, šipkami, ...

Dita si připravila kroužek Alchymista (zaměřený na lehké pokusy) a pro milovníky přírody a zvířátek Přírodňáček.

Další kroužky naleznete na www.ddmhorice.cz/krouzky
Tak vybírejte..... od 20.9. začínáme, tak ať Vám něco neuteče!