Novinky

19.10.2021 UPOZORNĚNÍ - O PODZIMNÍCH PRÁZDNINÁCH KROUŽKY NEBĚŽÍ

Středeční, čtvrteční a páteční zájmové útvary 27-29.10.2021 nepoběží. O podzimních prázdninách pořádáme výlet do Kutné Hory a okolí.

28.06.2021 Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok

Od 21.6.2021 je spuštěna elektronická verze programové nabídky našeho domečku na nový školní rok. Zájmové útvary chceme otevírat od 20.9.2021. O prázdninách budou probíhat příměstské tábory, soustředění a pobytový tábor ve Vižňově. Pokud nás budete chtít navštívit, domluvte se raději telefonicky. Děkujeme. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM HOŘICE :)

20.05.2021 Pracovní doba, VRATKY

Otevírací doba DDM Hořice je v květnu a červnu stanovena takto: pondělí - čtvrtek: od 7.30 - 16.00 h pátek 7:30 - 12:00 h Vratky za zájmové útvary, které do konce roku již nepoběží, postupně zasíláme na vaše běžné účty, případně na klientské účty v programu Domeček. Do konce června budou finančně vypořádány všechny zájmové útvary. Budeme se na vás těšit v novém školním roce, na který připravujeme programovou nabídku. :)

29.04.2021 Přednost v přihlašování dětí na tábory

Vážení a milí příznivci našeho DDM :). Jako malé poděkování našim zdravotnicím a sociálním pracovnicím za jejich nadměrné pracovní nasazení v době koronavirové, bychom jim chtěli dát možnost přednostního přihlášení jejich dětí na námi organizované letní tábory. Děkujeme všem za pochopení a solidárnost :)

28.04.2021 I po 3.5. máme bohužel stále zavřeno

Vážení a milí, na základě dnešních informací z MŠMT zůstávají i po 3.5.2021, i když jsme v Královéhradeckém kraji, brány DDM pro zájmové útvary uzavřeny. Můžeme pokračovat v distanční výuce či prezenční formě 1:1 v angličtinách. Zatím do konce května. Přejeme všem pěkné jaro a přijďte alespoň na naše venkovní akce! Těšíme se na Vás :)

Letošní kroužky mají za sebou první setkání...

13.10.2021 Naši hasiči se těší na první závody. Železniční modeláři oprašují zkušební železnici a staví nové modely. 

Sportmix si užíval příjemného babího léta jízdou na kole.  V keramicko - sochařském kroužku vysakali první reliéfy a s deštivým počasím se začnínají zaměřovat na hlínu. Letos společně roztočí i hrnčířský kruh!

Výtvarníci mají za sebou hodinu keramiky, ale i téma street art (s povídáním o tomto směru a také praktickou tvorbou). Svou "zeď"  ve formě obrazu si každý odnesl domů... Brzo je čeká i malba na plátno a další techniky a vyprávění o umělcích.

V dopoledním setkávání (s názvem Tvoříme s dětmi) se již malovalo na trička,  vyráběli větrníky,  tvořilo s keramickou hlínou i se slaným těstem a pracovalo s barvami.

V kroužku Nerf pistolek už se střílelo z luku i ze vzduchovek! To vše s důrazem na pohyb a spolupráci.

I naši animátoři za sebou mají první mini filmy, klteré můžete sledovat na jejich YouTube kanálu "DDM Hořice".

V novém kroužky Šachy se hráči postupně rozehrávají. Uspořádali si i malou pěšáčkovou bitvu.

Pokud máte rádi letadla, můžete se připojit k našim modelářům, kteří se chystají otevírat  svůj klub začátkem listopadu.

Naše aktuální informace a fotky z kroužků můžete sledovat na našem Facebooku.

Chcete se ještě k některému kroužku přidat? Tak vybírejte a hlaste se na www.ddmhorice.cz/krouzky

Těšíme se na společné setkání!