PŘIHLASTE SE DO KROUŽKŮ NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Milí účastníci zájmových útvarů, od začátku července máte možnost si vybrat a přihlásit se k pravidelné osobnostně rozvojové činnosti. V sekci kroužky je téměř 80 variant. Většina zájmových kroužků bude zahájena od 26.9.2022, některé poběží od začátku září (vždy uvedeno). V některých zájmových kroužcích máme ještě volná místa. Platby provádějte během měsíce září, nově se dá platit přes QR kód. Přihláška stačí už jen v elektronické podobě. Těšíme se na Vás :)

Parkour (středa)

Zkuste si s mladým vedoucím rozvíjet bezpečně a efektivně parkourové dovednosti, sílu, obratnost a pohybovou zručnost. Od úplných základů až po pokročilejší techniky. Během školního roku se děti seznámí s parkourem, zlepší se jejich fyzička a naučí se nové triky. Při seznámení dětí s parkourem klademe důraz na bezpečnost a správné provedení cviků.

Kód 121005
Název Parkour (středa)
Místo konání Sokolovna pod Sportovním areálem
Hlavní vedoucí Josef Vyhlas