Novinky

28.06.2021 Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok

Od 21.6.2021 je spuštěna elektronická verze programové nabídky našeho domečku na nový školní rok. Zájmové útvary chceme otevírat od 20.9.2021. O prázdninách budou probíhat příměstské tábory, soustředění a pobytový tábor ve Vižňově. Pokud nás budete chtít navštívit, domluvte se raději telefonicky. Děkujeme. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM HOŘICE :)

20.05.2021 Pracovní doba, VRATKY

Otevírací doba DDM Hořice je v květnu a červnu stanovena takto: pondělí - čtvrtek: od 7.30 - 16.00 h pátek 7:30 - 12:00 h Vratky za zájmové útvary, které do konce roku již nepoběží, postupně zasíláme na vaše běžné účty, případně na klientské účty v programu Domeček. Do konce června budou finančně vypořádány všechny zájmové útvary. Budeme se na vás těšit v novém školním roce, na který připravujeme programovou nabídku. :)

29.04.2021 Přednost v přihlašování dětí na tábory

Vážení a milí příznivci našeho DDM :). Jako malé poděkování našim zdravotnicím a sociálním pracovnicím za jejich nadměrné pracovní nasazení v době koronavirové, bychom jim chtěli dát možnost přednostního přihlášení jejich dětí na námi organizované letní tábory. Děkujeme všem za pochopení a solidárnost :)

28.04.2021 I po 3.5. máme bohužel stále zavřeno

Vážení a milí, na základě dnešních informací z MŠMT zůstávají i po 3.5.2021, i když jsme v Královéhradeckém kraji, brány DDM pro zájmové útvary uzavřeny. Můžeme pokračovat v distanční výuce či prezenční formě 1:1 v angličtinách. Zatím do konce května. Přejeme všem pěkné jaro a přijďte alespoň na naše venkovní akce! Těšíme se na Vás :)

04.03.2021 Škola v době covidu aneb Jízda na horské dráze- přednáška

Vážení a milí rodiče, pedagogové, možná by vás mohla zaujmout, stejně jako nás, přednáška oblastní metodičky prevence a ředitele SEMIRAMIS, z. ú., na téma uzavření škol, návratu dětí do školních lavic. Hezký poslech :) Přednáška je ke stažení na: https://www.youtube.com/watch?v=y5dEpXZTE2A

Příměstský tábor - Nenudím se - srpen

Harmonogram příměstského tábora se ponese v duchu Hořického království. Z původního harmonogramu budou použity téměř všechny aktivity, ale budou doplněny o další. Děti budou rozděleny do 3 týmů, hrabství. Čeká nás boj o hradby, tvorba erbů, navštíví nás šermíři. Čeká nás tesání do ytongu, celodenní výlet do Fajn Parku v Chlumci nad Cidlinou, naučíme se nová anglická slovíčka, budeme luštit rébusy, dozvíme se více o hořických tradicích. Děti budou muset pobavit královnu a princezny, čeká nás hradební bál.

Na oběd budeme docházet do školní jídelny, 2 svačiny děti dostanou v DDM, pitný režim zajištěn. Změna programu vyhrazena.

Kód 192002
Název Příměstský tábor - Nenudím se - srpen
Termín konání 24.08.2020 08:00 - 28.08.2020 16:00
Místo konání DDM Hořice
Hlavní vedoucí Dita Kosová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků DDM Hořice
V ceně zahrnuto program, oběd, 2x denně svačina, pitný režim
Jiná ujednání cena výletu je částečně kryta v ceně tábora
Cena 1500,- Kč
Volná místa Poslední místo!