Novinky

28.06.2021 Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok

Od 21.6.2021 je spuštěna elektronická verze programové nabídky našeho domečku na nový školní rok. Zájmové útvary chceme otevírat od 20.9.2021. O prázdninách budou probíhat příměstské tábory, soustředění a pobytový tábor ve Vižňově. Pokud nás budete chtít navštívit, domluvte se raději telefonicky. Děkujeme. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM HOŘICE :)

20.05.2021 Pracovní doba, VRATKY

Otevírací doba DDM Hořice je v květnu a červnu stanovena takto: pondělí - čtvrtek: od 7.30 - 16.00 h pátek 7:30 - 12:00 h Vratky za zájmové útvary, které do konce roku již nepoběží, postupně zasíláme na vaše běžné účty, případně na klientské účty v programu Domeček. Do konce června budou finančně vypořádány všechny zájmové útvary. Budeme se na vás těšit v novém školním roce, na který připravujeme programovou nabídku. :)

29.04.2021 Přednost v přihlašování dětí na tábory

Vážení a milí příznivci našeho DDM :). Jako malé poděkování našim zdravotnicím a sociálním pracovnicím za jejich nadměrné pracovní nasazení v době koronavirové, bychom jim chtěli dát možnost přednostního přihlášení jejich dětí na námi organizované letní tábory. Děkujeme všem za pochopení a solidárnost :)

28.04.2021 I po 3.5. máme bohužel stále zavřeno

Vážení a milí, na základě dnešních informací z MŠMT zůstávají i po 3.5.2021, i když jsme v Královéhradeckém kraji, brány DDM pro zájmové útvary uzavřeny. Můžeme pokračovat v distanční výuce či prezenční formě 1:1 v angličtinách. Zatím do konce května. Přejeme všem pěkné jaro a přijďte alespoň na naše venkovní akce! Těšíme se na Vás :)

04.03.2021 Škola v době covidu aneb Jízda na horské dráze- přednáška

Vážení a milí rodiče, pedagogové, možná by vás mohla zaujmout, stejně jako nás, přednáška oblastní metodičky prevence a ředitele SEMIRAMIS, z. ú., na téma uzavření škol, návratu dětí do školních lavic. Hezký poslech :) Přednáška je ke stažení na: https://www.youtube.com/watch?v=y5dEpXZTE2A

Žárovka

PO STOPÁCH ŽÁROVKY 2021

Víte, že Hořice proslavil zázračný pramen?
Kde stávala restaurace Na Rajtaraji?
Znáte příběh o Rýbrcoulovi? 

Vydejte se s námi na turistickou cestu plnou zajímavostí po známých i zapomenutých cestách Hořicka.

Trasa je dlouhá asi 12 km. Můžete jí absolvovat pěšky či na kole (počítejte s tím, že je místy terén náročnější, tak budete muset občas sesdnout).

Trasa není vhodná pro městské kočárky. 
Cestu si můžete rozdělit do více dnů.

Trasu si zaznamenejte pomocí chytrých hodinek a pošlete na email: lekosman@gmail.com
Pokud nemáte chytré hodinky, stačí nám vaše čestné slovo a fotka z cesty. :)

Na všechny účastníky čeká diplom a prvních 200 sklenička s brčkem ve tvaru žárovky!

Aktualizace 
Po stopách žárovky se můžete vydat po celé léto!
Blízko bodů na mapě naleznete vždy zajímavost-celkem jich najdete 19!


Mapu cesty naleznete zde.Své znalosti si můžete ověřit zde:
https://www.fyrebox.com/bot/po-stopach-zarovky_W5zVvJ5J2