Novinky

28.06.2021 Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok

Od 21.6.2021 je spuštěna elektronická verze programové nabídky našeho domečku na nový školní rok. Zájmové útvary chceme otevírat od 20.9.2021. O prázdninách budou probíhat příměstské tábory, soustředění a pobytový tábor ve Vižňově. Pokud nás budete chtít navštívit, domluvte se raději telefonicky. Děkujeme. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM HOŘICE :)

20.05.2021 Pracovní doba, VRATKY

Otevírací doba DDM Hořice je v květnu a červnu stanovena takto: pondělí - čtvrtek: od 7.30 - 16.00 h pátek 7:30 - 12:00 h Vratky za zájmové útvary, které do konce roku již nepoběží, postupně zasíláme na vaše běžné účty, případně na klientské účty v programu Domeček. Do konce června budou finančně vypořádány všechny zájmové útvary. Budeme se na vás těšit v novém školním roce, na který připravujeme programovou nabídku. :)

29.04.2021 Přednost v přihlašování dětí na tábory

Vážení a milí příznivci našeho DDM :). Jako malé poděkování našim zdravotnicím a sociálním pracovnicím za jejich nadměrné pracovní nasazení v době koronavirové, bychom jim chtěli dát možnost přednostního přihlášení jejich dětí na námi organizované letní tábory. Děkujeme všem za pochopení a solidárnost :)

28.04.2021 I po 3.5. máme bohužel stále zavřeno

Vážení a milí, na základě dnešních informací z MŠMT zůstávají i po 3.5.2021, i když jsme v Královéhradeckém kraji, brány DDM pro zájmové útvary uzavřeny. Můžeme pokračovat v distanční výuce či prezenční formě 1:1 v angličtinách. Zatím do konce května. Přejeme všem pěkné jaro a přijďte alespoň na naše venkovní akce! Těšíme se na Vás :)

04.03.2021 Škola v době covidu aneb Jízda na horské dráze- přednáška

Vážení a milí rodiče, pedagogové, možná by vás mohla zaujmout, stejně jako nás, přednáška oblastní metodičky prevence a ředitele SEMIRAMIS, z. ú., na téma uzavření škol, návratu dětí do školních lavic. Hezký poslech :) Přednáška je ke stažení na: https://www.youtube.com/watch?v=y5dEpXZTE2A

KEŠKOVANÁ

DOMEČKOVSKÁ KEŠKOVANÁ

Sleduj náš web nebo FB Dům dětí a mládeže Hořice. Šifry budou postupně přibývat. Každá vede k jednomu skrytému boxu, ve kterých najdeš překvapení. Něco si vyber, ale vyměň to za něco svého. Podepiš se do bločku. Krabičku ukryj na původní místo.

Chcete, aby kešky dlouho fungovaly?

1. Snažte se, aby vás při hledání nikdo neviděl.
2. Dárečky z boxu vyměňujte za jiné.
3. Box vracejte na původní místo. 

4. Nedávejte do krabiček žádné potraviny, vkládejte pouze čisté a neponičené předmět, které udělají druhým radost! 


Kdo si nebude vědět rady -může si napsat o pomoc (na náš FB)! I hledání bude o pár kroků těžší (protože box není přesně u vyznačeného místa!) Těšíme se na vaše reakce :)

Fotografie z akce můžee sledovat zde: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ddmhorice&set=a.3943187682435804