Kontakty

Adresa a fakturační údaje

Dům dětí a mládeže Hořice

Žižkova 611, 508 01 Hořice

Tel.: 603 155 866, 778 545 600

E-maily: ddm.horice@worldonline.cz; reditelka@ddm.horice.cz

IČ: 60114100, DIČ: CZ60114100

Číslo účtu: 1161153379/0800

O nás

Dům dětí a mládeže Hořice je státní školské zařízení s právní subjektivitou od roku 1994, jehož zřizovatelem je město Hořice. Sídlíme v Žižkově ulici, kde zajišťujeme pravidelnou zájmovou činnost ve více než šedesáti zájmových kroužcích nebo kurzech, a to pro předškoláky, školáky, teenagery a dospěláky.

Na velmi dobré úrovni jsou kroužky mažoretek a roztleskávaček, keramika pro děti a dospělé, letečtí a železniční modeláři, jazykové i pohybové kroužky a hra na hudební nástroje. Velký zájem je také o kroužky pro děti předškolního věku. Mezi zajímavosti patří kroužky pro maminky na mateřské dovolené, které se přijdou protáhnout na Cvičení s písničkou, Klubíčko, ve kterém se děti samy bez rodičů naučí všemu, co by měl umět předškoláček a také velmi navštěvované mateřské centrum. V průběhu roku organizujeme společenské akce ve městě i pro širokou veřejnost. Tradiční jsou dětské karnevaly, Dětský den, letecko-modelářské soutěže, Mikuláš, workshopy s keramickým a výtvarným zaměřením, “Domečkovská akademie”, zájezdy s dětmi i rodiči, vystoupení mažoretek na kulturních a společenských akcích.

Jsme také pořadateli Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu a naše mažoretky dosahují v této soutěži úžasné výsledky. Děvčata mají tituly nejenom z Mistrovství ČR, ale i z Mistrovství světa a Evropy.

Mapa